myPolitics
Media
Edukacja
Quizy
AD PLACEHOLDER

Rosyjski regulator Internetu zażądał od YouTube usunięcia kanału Nawalnego

Urząd Roskomnadzor nakazał usunięcia kanału Navalny LIVE
News
|
7/31/2021, 08:45 PM
|
Kamil Joachimiak
Rosyjski regulator Internetu zażądał od YouTube usunięcia kanału Nawalnego
AD PLACEHOLDER

Współpracowniczka Nawalnego Lubow Sobol przekazała, że otrzymali list od YouTube w którym została podana informacja odnoście kanału Navalny LIVE, który według zarządzenia urzędu Roskomnadzor który jest rosyjskim regulatorem Internetu, kanał może na stałe zostać usunięty z Internetu.

Kanał Навальный LIVE ma aktualnie 2,43 miliona subskrybentów, mimo zatrzymania Navalnego regularnie publikuje treści które nie są przychylne obecnej władzy na Krymie.

Kolejna próba usunięcia na stałe kanału z Internetu

Roskomnadzor dodał kanał do listy zakazanych materiałów internetowych - napisano w liście. Ponadto nakazał zablokowania kanału Lubow Subol, który współpracowniczka Nawalnego prowadzi na YouTube

Autor
Kamil Joachimiak
Marketing Leader w myPolitics Lubi wyzwania i wszystko co wydaje się niemożliwe do wykonania. Piszę bo lubię, a czytam bo chcę.
AD PLACEHOLDER

Blitz

AD PLACEHOLDER
Made with  by myPolitics Team