myPolitics
Media
Edukacja
Quizy
AD PLACEHOLDER

Wielkanoc... i Klękanie przed Polską - PRZEGLĄD TWITTERA #1

Zastanawialiście się kiedyś czy można połączyć; głupotę, ważne sprawy, ostrzeżenia Covidowe, polityczne zaczepki, oraz wszystkie inne istotne bardziej lub mniej sprawy - W jedno? Otóż można, a nawet trzeba! Przed wami ''Przegląd Twittera''
Opinia
|
4/3/2021, 02:03 PM
|
Dawid Kuźmiczonek
Wielkanoc... i Klękanie przed Polską - PRZEGLĄD TWITTERA #1
AD PLACEHOLDER

Nic tak nie pobudza jak mecze reprezentacji Polski... Politycy prześcigają się w tym, aby jak najszybciej pogratulować, lub polansować się w chwilowym świetle sukcesu. Arkadiusz Mularczyk przed meczem z Anglią na Wembley udzielił jakże cennej rady dotyczącej klękania.

Polacy ostatecznie nie kleknęli, za to każdy wskazał palcami na napis ''Respect'' na swojej koszulce. O Anglików panu Arkadiuszowi raczej nie chodziło... Za to pan Robert śpieszy z odpowiedzią.

''Problemy... Problemy Dworczyka''

Prima aprilisowi żart systemu sprawił wiele problemów pełnomocnikowi rządu ds. Narodowego Programu Szczepień. Dworczyk konsekwentnie przeprasza, a winą obarcza siebie, co raczej jest zjawiskiem rzadko spotykanym w świecie polityki.

Przetasowania w Parlamencie Europejskim

Po wspólnej konferencji; Viktora Orbana, Mateo Salviniego oraz naszego premiera. Twitter zawrzał. Tradycyjnie ''prawa'' strona świętowała sukces Morawieckiego, z kolei postacie związane z opozycją punktowały skutki uboczne tej koalicji. Głośnym echem obiły się stosunki Salviniego z prezydentem Rosji, a o polityce na Węgrzech nie trzeba nawet wspominać.

Z kolei będąc jeszcze w sprawach Europejskich, to któregoś dnia śmignęła mi bardzo dumna i budująca grafika. Udostępnia głównie wśród ''prawej'' strony sceny politycznej.

Żeby nie było za wesoło...

Głośno ostatnio o byłym senatorze Waldemarze B., którego zachowanie wobec psa było karygodne. Nie wiem, jak można tak się zachować i z tego miejsca bardzo, ale to bardzo potępiam to zachowanie. Mam nadzieję, że sprawca zostanie jak najszybciej ukarany, mimo że obecne, informację nie dają mi powodu do optymizmu.

Czy w środowisku PiS takie zachowania to norma? - Mam nadzieję, że to jedyna taka wypowiedź.

COVID nie odpuszcza, a sytuacja w szpitalach jest coraz gorsza.

Były marszałek senatu Stanisław Karczewski ostrzega przed lekceważeniem wirusa...

Co na to inni? Czy ostrzeżenia Karczewskiego zostały wzięte na poważnie?

Papież Franciszek, owszem... Jednak w jego przypadku można się było tego spodziewać. Czy przykład z niego weźmie Polski Kościół? - Na dobre przekonamy się jutro.

Na dobre przekonamy się jutro... Ale Londyn dał znać o sobie, już wczoraj.

Wielki Piątek...

Premiera książki Tomasza Piątka ''Rydzyk i przyjaciele - Kręte ścieżki'' autor bezlitośnie rozprawia się z przeszłością ojca Rydzyka.

''Premiera nie uszła uwadzę Wiadmości TVP'' - Żartują Twitterowicze

Przegląd kończymy sprawą doktora Pawła Grzesiowskiego, który w ostatnim czasie sobie ''nagrabił'', a czym? - Według Głównego Inspektora Sanitarnego ''wprowadzaniem opinii publicznej w błąd''

To by było na tyle... a kolejny Przegląd już za tydzień.


Źródło//

  • Twitter
Autor
Dawid Kuźmiczonek
Interesuję się; sportem, polityką, historią i wieloma innymi sprawami. Na co dzień gram w siatkówkę i małymi krokami zbliżam się do matury. Znienawidzony centrysta.
AD PLACEHOLDER

Blitz

AD PLACEHOLDER
Made with  by myPolitics Team