myPolitics
Media
Edukacja
Quizy
Edukacja

Informacje o polityku

Dane pochodzą z 2021 roku. Aktualizacja nastąpi w nowej kadencji Sejmu
Piotr Kaleta

Piotr Kaleta

W skrócie

KP Prawo i SprawiedliwośćKP Prawo i Sprawiedliwość
PosełPoseł
Data urodzenia
6/25/1968 r. (56 lat)
Wykształcenie
wyższe
Zawód
parlamentarzysta
Szkoła/uczelnia
Wyższa Szkoła Kadr Menadżerskich w Koninie, Wydział Administracji (2018)
Głosy
12,632
Okręg
36  Kalisz
Lista wyborcza
Prawo i Sprawiedliwość
Klub/koło
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

Biografia

Piotr Kaleta, urodzony 25.06.1968 w Kalisz. Z zawodu parlamentarzysta, z doświadczenia parlamentarnego senator VII kadencji, poseł VIII kadencji. Ukończył Wyższa Szkoła Kadr Menadżerskich w Koninie, Wydział Administracji (2018). Wybrany w okręgu 36  Kalisz z listy Prawo i Sprawiedliwość, w wyborach uzyskał 12632 głosów. Obecnie należy do Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

Kontakt

Poglądy

Programy

Cytaty

Stan wyjątkowy, wszystko to było potrzebne, żeby zabezpieczyć żołnierzy od tyłu, żeby nie było dwóch frontów. […] Trzeba zrobić wszystko, żebyśmy byli bezpieczni. Potrzebne są tutaj nasze wspólne działania w Polsce, ale są również potrzebne wspólne działania wynikające z zawartych paktów.
11/12/2021 w Komentarz Polityczny
Lewica doprowadziła do takiego rozjątrzenia na polskiej scenie politycznej, ale także wśród Polaków, że w tej chwili to wszystko posklejać będzie bardzo trudno. W związku z tym nie można odmawiać polskim patriotom, że oni będą mogli świętować nasze wspólne święto tak, jak robili to oni od lat – iść pod biało-czerwoną flagą, pod którą jest miejsce dla wszystkich.
11/12/2021 w Komentarz Polityczny
Made with  by myPolitics Team