myPolitics
Media
Edukacja
Quizy
Edukacja

Informacje o polityku

Robert Obaz

Robert Obaz

W skrócie

LewicaLewica
PosełPoseł
Data urodzenia
3/8/1973 r. (49 lat)
Wykształcenie
wyższe
Zawód
przedsiębiorca prywatny
Szkoła/uczelnia
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze, Wydział Elektrotechniki i Telekomunikacji, Inżynieria komputerowa - inżynier (2003)Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Wydział Elektroniki i Telekomunikacji, Telekomunikacja - magister (2005)
Głosy
4,205
Okręg
1  Legnica
Lista wyborcza
Sojusz Lewicy Demokratycznej
Klub/koło
Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy (Nowa Lewica, PPS, Razem)

Biografia

Robert Obaz, urodzony 8.03.1973 w Jelenia Góra. Z zawodu przedsiębiorca prywatny, z doświadczenia parlamentarnego brak. Ukończył Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze, Wydział Elektrotechniki i Telekomunikacji, Inżynieria komputerowa - inżynier (2003)Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Wydział Elektroniki i Telekomunikacji, Telekomunikacja - magister (2005). Wybrany w okręgu 1  Legnica z listy Sojusz Lewicy Demokratycznej, w wyborach uzyskał 4205 głosów. Obecnie należy do Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy (Nowa Lewica, PPS, Razem)

Kontakt

Poglądy

Programy

Polityk nie pojawił się jeszcze na naszym kanale.

Cytaty

Po tej prezentacji, którą wykonał wczoraj pan Kamiński to on wystawił się na śmieszność. Jeszcze raz przytoczę : jaki szpieg czy ktoś kto zagraża nam zbrojnie, terrorysta, zabiera ze sobą wszystkie dokumenty, ma przy sobie wszystkie mapy, ma zdjęcia w miejscach, w których był, plany metra rosyjskiego?
Made with  by myPolitics Team