myPolitics
Media
Edukacja
Quizy
AD PLACEHOLDER

20.01 | Komentarz Polityczny

Transmisja YouTube

Prowadzi

Erwin Rabarijoely

Data

1/20/2022
07:30 PM
08:15 PM

Organizacje

Unia Europejskich Demokratów
Republikanie
Polska 2050

Wypowiedzi

Jestem daleki od tego żeby za pomocą restrykcji, kar i policji doprowadzać ludzi do punktów szczepień. To jest absurd!
Arkadiusz Czartoryski
Próg szczepień stoi w miejscu! Nie robicie nic, żeby ten próg był powiedzmy, tak jak w Wielkiej Brytanii, koło 90%!
Daria Brzezicka
Pan Minister Niedzielski, nawet jeżeli ma dobre chęci, to jest blokowany przez posłów swojego zaplecza. I to jest smutne!
Mirosław Suchoń
Już KP PiS bardzo jasno powiedział, że ten wniosek o powołanie komisji [ds. Pegasusa] będzie głosowany. Jak tylko trafi do sejmu, będzie głosowany. Żadnej blokady, zamrażarki nie będzie. Jak będę głosował, sam się jeszcze zastanawiam.
Arkadiusz Czartoryski
Brak jest na dzień dzisiejszy jakichkolwiek dowodów lub przesłanek, żeby sądzić że wobec Senatora Brejzy lub jego ojca odbywały się nielegalne działania służb, lub że w ogóle były działania służb.
Arkadiusz Czartoryski
Najważniejsze jest to, że dzisiaj jednymi z osób które nadzorują służby są osoby, które w przeszłości zostały skazane za nadużycie uprawnień. To jest przykład degrengolady obecnej administracji, obecnej władzy!
Mirosław Suchoń
Nie wiem jaką winę ma mec. Giertych, prokurator Wrzosek, senator Brejza, czy nawet Adam Hoffman, który kiedyś był w PiSie, i jak rozumiem też jest nazywany przestępcą. Nie wiem jakie oni mają tutaj winy, ale jeżeli faktycznie było coś na rzeczy to wypadałoby coś w końcu o tym powiedzieć!
Daria Brzezicka
AD PLACEHOLDER
Made with  by myPolitics Team