myPolitics
Media
Edukacja
Quizy
AD PLACEHOLDER

Debata Liderów - Święto Niepodległości | Debata Liderów

Transmisja YouTube

Prowadzi

Konrad Wojtowicz

Data

11/11/2021
05:30 PM
07:30 PM

Organizacje

Młodzi Demokraci
Pokolenie 2050
Federacja Młodych Socjaldemokratów
Solidarna Polska
Młoda Prawica
Forum Młodych Ludowców

Wypowiedzi

Konfederacja, razem z panem Bąkiewiczem, którzy na polskości i narodowych hasłach próbują zrobić politykę jest skrajnie obrzydliwe i fałszywe. Im nie chodzi o dobro Polski a skłócenie Polaków.
Szymon Furman
Święto niepodległości powinno łączyć wszystkich Polaków, od prawa do lewa. Polska nie jest zółta czy zielona, jest biało-czerwona i powinniśmy się szczególnie w takich dniach łączyć. Takie marsze powinny być organizowane przez rządzących z udziałem Prezydenta, Premiera i Posłów.
Mateusz Kołodziejczyk
Jakakolwiek byłaby to data świętowania, chciałbym, abyśmy ten dzień mogli świętować wszyscy, z szacunkiem dla wszystkich ojców założycieli II Rzeczypospolitej, którzy przyczynili się do jej powstania i potrafili świętować bez agresji, bez nienawiści w prawdziwym duchu patriotyzmu. Patriotyzm to nie nacjonalizm.
Wacław Kroczek
Mamy skłonności jako Polacy by świętować smutni - wszystko postrzegamy bardzo negatywnie. Dzisiejszy dzień jest bardzo pozytywny, generujący uśmiech na twarzy i radość, więc powinniśmy szukać jak najwięcej pozytywnej energii.
Wit Maniewski
Uważam, że w Dzień Niepodległości ważniejsze niż data jest to, co się w ten dzień robi. Powinno się w tym dniu łączyć obywateli a nie dzielić.
Mateusz Majkut
123 lata Polacy byli pod zaborami. Wymieniamy wiele nazwisk [..], ale myślę, że ojcami niepodległości byli nasi praojcowie, którzy walczyli o te niepodległość nawet pod zaborami - pisząc ku pokrzepieniu serc, wychowując kolejne pokolenia.
Kacper Moroz
AD PLACEHOLDER
Made with  by myPolitics Team