myPolitics
Media
Edukacja
Quizy
AD PLACEHOLDER

KP 18.01 | Komentarz Polityczny

Transmisja YouTube

Prowadzi

Jan Romanowski

Data

1/18/2022
07:30 PM
08:30 PM

Organizacje

Koalicja Obywatelska
Koło Senatorów Niezależnych
Prawo i Sprawiedliwość

Wypowiedzi

Podczas jeden z dyskusji [Poseł Konfederacji] mówił mi, że przedsiębiorcy nie chcą tej ustawy [lexHoc]. To jeżeli nie chcą to nie będą z niej korzystać, a jak będą chcieli z niej korzystać to będą!
Marcin Porzucek
Poseł Braun przy świetle kamer groził Ministrowi, że "będzie wisiał".[...] Natomiast prokuratura, podległa ministrowi Ziobrze nagle umarza takie postępowanie. Dla mnie sytuacja nie do przyjęcia, skandaliczna!
Grzegorz Napieralski
Ja osobiście jestem przeciwnikiem twardego lockdownu. Nie jestem za obowiązkowymi szczepieniami. Ale jestem bezwględnie za tym aby przestrzegać reżimu sanitarnego. Po to są paszporty covidowe, żeby jednak je wprowadzić.
Wadim Tyszkiewicz
Łukaszenko mówi, że najlepszym lekarstwem na COVID jest wódka, cebula i to wystarczy.
Wadim Tyszkiewicz
Jeżeli rzeczywiście potwierdzą się te wszystkie informacje [ws. Pegasusa], które jak dotąd udało się zebrać to będzie gigantyczna afera, która w normalnym, demokratycznym kraju doprowadziłaby do upadku rządu.
Wadim Tyszkiewicz
Co najgorsze, jeżeli prawdą jest, że tak naprawdę te dane są przechowywane na serwerach poza naszym krajem, to gratuluje PiSowi działań absolutnie poza prawem, i robieniem czegoś co zagraża polskiej racji stanu.
Grzegorz Napieralski
Od wydawania wyroków jest sąd a nie postronne osoby. A już tym bardziej osoby, które rzekomo mają obiektywnie cokolwiek badać - tak jak zacni senatorowie z tejże komisji [ds. Pegasusa].
Marcin Porzucek
AD PLACEHOLDER
Made with  by myPolitics Team