myPolitics
Media
Edukacja
Quizy
AD PLACEHOLDER

GRAMATYKA [PL2050] VS BOSAK [Konf] | Ring Polityczny

Transmisja YouTube

Prowadzi

Jan Romanowski

Data

1/30/2022
07:00 PM
08:30 PM

Organizacje

Polska 2050
Konfederacja

Wypowiedzi

Politycy są w Polsce, chronieni [cybernetycznie] gorzej niż przeciętny pracownik międzynarodowej korporacji, który ma służbowego laptopa z nowoczesnym oprogramowaniem i z odpowiednimi zabezpieczeniami.
Krzysztof Bosak
Polityka demokratyczna polega na konsultowaniu się z bardzo wieloma interesariuszami, którzy są w dany temat jakoś zaangażowani.
Krzysztof Bosak
Mam nadzieje, że poznamy kiedyś treści wniosków kierowanych do sądów ws. np. Senatora Brejzy czy prokurator Wrzosek. Bo te wnioski, niewykluczone, że tak jak w tzw. aferze gruntowej wyłudziły od sądu zgodę na używanie tego rodzaju narzędzi.
Michał Gramatyka
Trzeba przekonywać ludzi, że cyfrowy świat już nie jest przyszłością, jest teraźniejszością!
Michał Gramatyka
Każda dziedzina gospodarki, która ma silny wpływ na demokracje - na państwo, powinna mieć przynajmniej jakieś minimalne, brzegowe regulacje, które pozwalają zabezpieczyć bezpieczeństwo publiczne.
Krzysztof Bosak
Platformy cyfrowe nie mogą rządzić światem! [...] Nie może być tak, że będą sobie uchwalać regulamin, tylko sobie wiadomy i podejmować decyzje, których uzasadnienie tylko oni będą znali.
Michał Gramatyka
Po co wy [Konfederacja] robicie ludziom wodę z mózgu, ws. pandemii, ws. szczepionek, tego co wy nazywacie "segregacją sanitarną"?
Michał Gramatyka
Prosiłbym, aby Pan powstrzymywał się od tej manipulacji żeby wszystkich przeciwników polityki COVIDowej rządu tego czy innych rządów na świecie nazywać antyszczepionkowcamni.
Krzysztof Bosak
AD PLACEHOLDER
Made with  by myPolitics Team