myPolitics
Media
Edukacja
Quizy
AD PLACEHOLDER

Michał Kobosko [Polska 2050] | Młodzież vs. Politycy

Transmisja YouTube

Prowadzi

Jan Romanowski

Data

2/2/2022
07:30 PM
08:30 PM

Organizacje

Polska 2050

Wypowiedzi

To jest bogactwo polskiej polityki, to że mamy wielość partii reprezentujących różne programy i różnych wyborców.
Michał Kobosko
PKB nie może być traktowane jako jedyne dobro, jedyny cel naszego myślenia. My wybraliśmy wskaźnik HDI, który mówi o stanie dobrobytu społecznego, o tym, czy dany kraj jest miejscem gdzie ludzie dobrze czują się żyjąc, rozwijając się, pracując i czy widzą perspektywy dalszego rozwoju.
Michał Kobosko
Te paszporty - te dokumenty COVIDowe funkcjonują i uważamy, że także powinny funkcjonować w Polsce. Idąc dalej, jeżeli chodzi o testy, uważamy że powinny one być powszechnie dostępne w Polsce.
Michał Kobosko
Chciałbym móc dzisiaj powiedzieć z absolutną pewnością - nie, nie będzie wojny [na Ukrainie], możemy wszyscy odetchnąć, ale tego nie wiemy. To tak naprawdę wie tylko Władimir Putin, a być może i on tego nie wie, bo zastanawia się i rozważa różne scenariusze.
Michał Kobosko
Uważam osobiście, że pewnie kilka takich transferów nam się wydarzy w tym roku na poziomie parlamentu.
Michał Kobosko
Nie jest łatwo ocenić pierwszy roku prezydentury Bidena. Zaczął rządzić w Waszyngtonie w bardzo specyficznej atmosferze. Po pierwsze, po 4 latach prezydentury Donalda Trumpa, która to była wszystkim tylko nie spokojem, stabilnością, przewidywalnością, czy takim tradycyjnym poczuciem, że Stany Zjednoczone pełnią rolę gwaranta bezpieczeństwa światowego.
Michał Kobosko
AD PLACEHOLDER
Made with  by myPolitics Team