myPolitics
Media
Edukacja
Quizy
AD PLACEHOLDER

III edycja Our Future Forum – prestiżowe studia za granicą dla polskiej młodzieży

W piątek 3 czerwca rusza dwudniowa 3. edycja Our Future Forum, jednej z największych konferencji edukacyjnych w kraju. Wydarzenie odbywa się pod hasłem "Jak wykorzystać potencjał polskiej emigracji studenckiej".
News
|
6/2/2022, 11:04 AM
|
Erwin Rabarijoely
III edycja Our Future Forum – prestiżowe studia za granicą dla polskiej młodzieży
AD PLACEHOLDER

Ułatwić dostęp do prestiżowej edukacji zagranicznej

Temat kolejnej edycji forum jest związany z misją wyrównywania szans w dostępie do prestiżowej edukacji pełnioną przez Our Future Foundation, która organizuje forum. Podczas dwóch dni konferencji odbędą się panele dyskusyjne oraz warsztaty, podczas których głos zabiorą przedsiębiorcy, działacze społeczni, samorządowcy oraz politycy. Wśród prelegentów znajdą się m.in. dr Maciej Kawecki z Instytutu Lema, Paweł Ernst z Fundacji KGHM, Aleksandra Agatowska z PZU Życie, czy Paweł Majewski z Enea, wiceprezydent Warszawy Tomasz Bratek czy były wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski, czy Michał Sapota, prezes HRE Investments czyli Opiekuna Fundacji, który powiedział o konferencji:

Cieszę się, że Our Future Forum rozwija się w tak niesamowitym tempie, bowiem edukacja stanowi o sile i przyszłości narodów. W Polsce, dalej rozmawiamy o niej w ramach utartych schematów, a szeroko zakrojone reformy i inwestycje nie dochodzą do skutku. Forum gromadzi za to przedstawicieli wszystkich sektorów, a także samych studentów, dzięki czemu te dyskusje mają wielki potencjał i świeżość. Obecność przedsiębiorców na takich wydarzeniach i nasza pomoc w ich organizacji to wielka szansa na to, żeby pokazać energię i odpowiedzialność polskiego biznesu.

Dobra edukacja drogą do sukcesu

Tematy poruszane podczas paneli będą skoncentrowane wokół takich kwestii jak: wyjazdy młodych Polaków na zagraniczne studia, kluczowe umiejętności na współczesnym rynku pracy czy wykorzystanie potencjału polskich naukowców wykształconych zagranicą. Absolwenci takich uczelni jak Yale, Oxford, Cambridge czy Stanford, którzy osiągnęli sukces i stanowią istotny wkład w polskie społeczeństwo obywatelskie na polu biznesu czy nauki, podzielą się swoimi doświadczeniami z 350 młodymi uczestnikami forum, które odbędzie się na Zamku Ujazdowskim w Warszawie. Zaplanowane zostały także Warsztaty Masterclass OFF 2022, podczas których biznesmeni powiedzą o tym, jakie zdolności są potrzebne do skutecznego budowania kariery jeszcze na studiach i w pierwszych latach działalności, aby odnieść sukces.

Relacja z konferencji w piątek i sobotę na naszym portalu oraz kanale.

Autor
Erwin RabarijoelyErwin Rabarijoely
Katolik, Mulat, Polak, warszawiak. 18-letni maturzysta w VIII LO im. Władysława IV w Warszawie. Zielony konserwatysta. Oprócz polityki (też zagranicznej) interesuję się historią, muzyką i liturgiką.
AD PLACEHOLDER

Blitz

AD PLACEHOLDER
Made with  by myPolitics Team